Obróbka metali w warsztacie w Sopocie

Zajmujemy się profesjonalną obróbką metali w Sopocie, w bogato wyposażonym warsztacie. Nasi pracownicy specjalizują się w plastycznej obróbce metali wykonywanej na zimno, gorąco i pół gorąco. Obróbka na zimno stosowana jest do tworzenia półfabrykatów,  z których następnie wykonuje się inne elementy, takie jak wiertła czy druty. Obróbka metali na gorąco pozwala na uzyskanie wybranego kształtu bez utraty właściwości materiału. W procesie tym najpierw podgrzewa się metal, a następnie schładza go. Wykonane w ten sposób części są wytrzymałe i gotowe do zamontowania.

obróbka metali

Rodzaje obróbki plastycznej

W naszym warsztacie wykonujemy obróbkę plastyczną metalu, posługując się w tym celu specjalistycznymi maszynami. W zależności od potrzeb klienta i efektu, który chcemy osiągnąć, wyróżniamy:

  • walcowanie,
  • ciągnienie,
  • kucie,
  • gięcie,
  • tłoczenie.

Dzięki zaawansowanej technologii komputerowej możemy wytwarzać elementy o skomplikowanej strukturze i zagwarantować ich powtarzalność. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno większe zakłady produkcyjne, jak i mniejsze firmy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zwracając uwagę na potrzeby i możliwości klienta.

   Galeria
obróbka metali galeria   Uszczelnienia labiryntowe i odrzutniki
uszczelniacze   Śruby korbowodowe oraz nakretki
śruby