Siłowniki skrętu, naprawa i regeneracja w Sopocie

Zajmujemy się naprawą i regeneracją siłowników skrętu w naszej firmie z siedzibą w Sopocie. Jednak, jeśli Twój zakład znajduje się w innym mieście, również możesz się z nami skontaktować. Działamy także na odległość z wykorzystaniem firm kurierskich. Współpracujemy z przedsiębiorstwami i warsztatami z całej Polski i nie tylko. W skład zespołu wchodzą wykwalifikowani mechanicy, którzy zajmują się naprawą uszkodzeń mechanicznych powstałych w wyniku nagłego zdarzenia (np. usterek spowodowanych stłuczką) oraz regeneracją siłowników skrętu, których stan pogorszył się z powodu regularnej eksploatacji urządzenia.

siłowniki

Zlecenie wysyłkowej naprawy siłownika

Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem nam naprawy siłownika skrętu, Sopot nie musi być miejscem, w którym obecnie przebywasz. Oferujemy usługę, dzięki której nie musisz się martwić o szukanie odpowiedniego fachowca w Twojej najbliższej okolicy. Zgłoś się do nas, opisz typ siłownika i jaki masz z nim problem, a ocenimy jak szybko, będziemy mogli uporać się z usterką. Następnie wyślemy kuriera, który odbierze od Ciebie siłownik, a po naprawie odzyskasz go taką samą drogę.

gwarancja


Gwarancja:


Wszystkie naprawione przez naszą firmę siłowniki hydrauliczne objęte są 12-sto miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Gwarancją nie są objęte:
  • koszty transportu

  • koszt demontażu i montażu


Więcej o usterkach układu kierowniczego czytaj na naszym profilu na Facebook'u - https://www.facebook.com/uklady.kierownicze.regeneracja/

   Galeria
galeria siłowników