Naprawa i regeneracja drążków w Sopocie

regeneracja

Wykonujemy kompleksową usługę naprawy i regeneracji drążków w Sopocie, w naszym warsztacie. Ponieważ jesteśmy na rynku od 1996 roku, znamy się na swojej pracy. Doświadczenie budowane na przestrzeni lat daje nam pewność, że naprawiona końcówka będzie się sprawowała bezawaryjnie przez długi czas. Właśnie dlatego nasze naprawy objęte są gwarancją. Choć regeneracja drążków samochodowych przebiega w Sopocie, możesz zgłosić się do nas, nawet jeśli przebywasz poza tym miastem. Zorganizowaliśmy sprawny system wysyłek, dzięki czemu możemy współpracować z klientami z różnych regionów kraju, a nawet zza granicy.

Regeneracja końcówek w samochodach ciężarowych i osobowych

Wykonujemy regenerację końcówek w Sopocie, w warsztacie przystosowanym do pracy na podzespołach. Mechanika precyzyjna sprawdza się w przypadku, kiedy drążek nie jest całkowicie zużyty, ale jego użytkowanie sprawia problemy. Jeśli wtedy zareagujesz i zgłosisz się do nas, unikniesz wymiany i znacznie obniżysz koszty naprawy. Warto regularnie sprawdzać stan techniczny mniejszych elementów samochodów ciężarowych - daje to większą pewność podczas prowadzenia auta i podnosi bezpieczeństwo na drodze.

gwarancja

Gwarancja:


Wszystkie naprawione przez naszą firmę drążki, wahacze objęte są 12-sto miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Gwarancją nie są objęte:
  • koszty transportu

  • koszt demontażu i montażu


Utratę gwarancji powodują:
  • wszelkie uszkodzenia mechaniczne spowodowane innymi czynnikami niż eksploatacyjne

  • samodzielne naprawy, przeróbki

  • uszkodzenie osłon końcówek

Oferujemy również kompleksową obróbkę metali

Więcej o usterkach układu kierowniczego czytaj na naszym profilu na Facebook'u - https://www.facebook.com/uklady.kierownicze.regeneracja/


   Regeneracja drążków
galeria drążki   Wachacze
wachacz