Pompy wspomagania - regeneracja i naprawa w Sopocie

Zajmujemy się regeneracją i naprawią pomp wspomagania w Sopocie, w naszym specjalistycznym warsztacie, dostosowanym do potrzeb mechaniki precyzyjnej. Działamy sprawnie i terminowo wywiązujemy się z powierzonych nam zleceń. Chętnie podejmujemy się współpracy z klientami firmowymi i indywidualnymi, a naprawione przez nas pompy wspomagania i inne elementy objęte są gwarancją. Dzięki temu, że używamy sprawdzonych podzespołów i wysokiej jakości części, zregenerowane pompy wytrzymują długo i funkcjonują wydajnie.

pompa

Naprawa i regeneracja wspomagania kierownicy w Sopocie

Nasza firma oferuje naprawę i regenerację wspomagania kierownicy w Sopocie, w specjalistycznym warsztacie mechaniki precyzyjnej. Pracujemy z podzespołami samochodów osobowych i ciężarowych. Stawiamy na jakość i wytrzymałość, dlatego gwarantujemy bezawaryjne użytkowanie naprawionego wspomagania, przez kolejne dwanaście miesięcy. Autami, w których wspomaganie kierownicy uległo awarii, bardzo ciężko się jeździ, ponieważ w samochodach ze wspomaganiem jest inne przełożenie na przekładni niż w fabrycznych układach pozbawionych tej cechy. Warto zatem naprawić uszkodzenia jak najszybciej.

gwarancja

Gwarancja:

Wszystkie naprawione przez naszą firmę pompy wspomagania objęte są 12-sto miesięcznym okresem gwarancyjnym


Gwarancją nie są objęte:

- koszty transportu,

- koszt demontażu i montażu

-wady fabryczne części metalowych np. korpusu, zaworu.


Wspomaganie nie działa prawidłowo? Naprawimy twoją przekładnie kierowniczą

Więcej o usterkach układu kierowniczego czytaj na naszym profilu na Facebook'u - https://www.facebook.com/uklady.kierownicze.regeneracja/
   Galeria
galeria pompy